Forum Miasta Steszew

Forum Steszew
Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:29

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt lip 16, 2013 17:23 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 13, 2013 20:01
Posty: 10
Zdarza się że w firmie należy dokonać inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania do zarządzania produkcją. Wiadomo że system klasy ERP nie należą do tanich. Dzięki tego typu oprogramowaniu możliwe jest sprawne wykonywanie zadań przedsiębiorstwa i zarabianie pieniędzy koniecznych do przetrwania przedsiębiorstwa. Struktura informatyczna przedsiębiorstwa jest jego systemem nerwowym bez którego organizm nie może funkcjonować. To właśnie systemy ERP i oprogramowanie do zarządzania takie jak SAP i podobne zapewniają ciągłość produkcji i przetrwanie przedsiębiorstwa na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Pojawiają się propozycje przekazania zarządzania systemami ERP do zewnętrznej firmy i przekierowania informatyków przedsiębiorstwa do innych zadań. Czy wiecie jakie są koszta i możliwe oszczędności przy takim rozwiązaniu?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 16, 2013 17:23 


Góra
  
 
PostNapisane: Śr gru 05, 2018 17:29 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2017 15:08
Posty: 258
Jeżeli szukacie porządnego oprogramowania dla firmy, to poszukajcie przede wszystkim firmy, która profesjonalnie wdraża takie rozwiązania. Bo na pewno będziecie musieli mieć jeszcze z nią kontakt parę razy w sprawie wdrożonych systemów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz gru 06, 2018 10:59 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 04, 2018 15:23
Posty: 30
Bardzo ważnymi elementami w produkcji jest między innymi utrzymanie ciągłego ruchu, rozliczenie kosztów, powiadomienia e-mail oraz SMS. Dlatego właśnie dobrze by było wdrożyć system taki jak HermesSQL. Na prezentację tego oprogramowania można się umówić z Humansoft https://humansoft.pl/produkcja/ . Ten doświadczony zespół specjalistów doskonale objaśni funkcjonalność systemu w zarządzaniu produkcją.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt lis 16, 2021 07:25 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 19:35
Posty: 27
Ważna rzecz i to w każdej firmie. Wiadomo jednak że to te większe i średnie przedsiębiorstwa najwięcej na tym mogą skorzystać. Ważna będzie też i cała infrastruktura informatyczna, serwery, komputery i przeróżne produkty sieciowe. Na stronie https://www.senetic.pl/western_digital/ ... 20__he12_/ można dostać sporo rozwiązań biznesowych jak np. pojemne dyski HDD.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr kwi 13, 2022 14:33 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2017 15:08
Posty: 258
Jeśli jesteśmy już w tematyce IT, to ostatnio szukałem jakościowej firmy, która stworzy dla mnie oprogramowanie biurowe na zamówienie. Mój znajomy polecił mi tę firmę: https://www.thinq.pl/ . Wydaje mi się, że mają naprawdę mnie w wysokiej jakości usługi, a także niskie ceny. Na pewno warto do nich zajrzeć.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 13, 2022 14:33 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL