Forum Miasta Steszew

Forum Steszew
Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:12

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lis 22, 2018 16:56 
Offline

Dołączył(a): N lis 19, 2017 19:34
Posty: 33
Pytanie jak w temacie - czy posiadacie u siebie szambo? Sama niedługo będę użytkowniczką szamba betonowego (www.szambabetonowe24.com.pl) i chcę się dowiedzieć wszystkiego na jego temat. Już wiem, ze tego typu zbiorniki są wykonane z dobrej klasy betonu, z należytą starannością. Co do producenta i samego zbiornika nie mam obaw. Bardziej mnie martwi to co będzie potem, czyli jak takie szambo sprawdza się w praktyce? Czy nie ma żadnych awarii?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 22, 2018 16:56 


Góra
  
 
PostNapisane: So lut 16, 2019 13:57 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 23, 2017 17:48
Posty: 244
W ostatnich latach szamba betonowe stały się dużo bardziej popularne niż szamba z tworzyw sztucznych. Trudno się dziwić, w końcu takie szamba są dużo bardziej ekologiczne, wytrzymałe i szczelne. Obecnie wiele firm oferuje tez bezpłatny dowóz i montaż takiego szamba i udziela na nie kilku lat gwarancji. Myślę, że jest to najlepsze rozwiązanie do domu jednorodzinnego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr maja 01, 2019 20:16 
Offline

Dołączył(a): So mar 10, 2018 18:08
Posty: 39
Każdy kto chce u siebie zamontować w domu szambo betonowe, powinien przemyśleć sporo kwestii przed jego wyborem. Dużo cennych informacji znajdziecie tutaj - http://modaearthwalls.moonfruit.com/ więc warto śledzić wpisy na blogu, żeby dowiedzieć się jak najwięcej. Taka instalacja nie jest trudna w montażu ani użytkowaniu, ale oczywiście kilka wymogów spełnić trzeba.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz lip 11, 2019 10:33 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 07, 2017 14:51
Posty: 100
Jeżeli chcesz dowiedzieć się możliwie jak najwięcej w zakresie zarówno użytkowania szamb betonowych, jak również innych dostępny opcji, kiedy nie ma możliwości zainstalowania kanalizacji, na pewno bardzo pomocnym będzie blog budowlany MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ . Tworzą go specjaliści, projektnacji, jak i wykonawcy, w związku z czym, z dostępnych tam artykułów można pozyskać bardzo wiele wiedzy fachowej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So sty 22, 2022 12:51 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2017 15:08
Posty: 258
Jeżeli chodzi o mnie, to mam szambo, ale teraz koniecznie musiałam zamówić [url=szamba-septic.pl/kategoria-produktu/przeznaczenie/zbiorniki-na-deszczowke/]zbiornik betonowy na deszczówkę[/url]. Znajomy podpowiedział mi, że tego typu produkty mogę znaleźć całkiem dobrej cenie na stronie tego sklepu szamba-septic.pl więc jeżeli również jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie. Myślę że nie będziecie rozczarowani ich wyborem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 22, 2022 12:51 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL