Forum Miasta Steszew

Forum Steszew
Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:40

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt maja 18, 2018 10:05 
Offline

Dołączył(a): So lut 24, 2018 21:39
Posty: 35
A myślicie, że rolnictwo to dobry pomysł na biznes? Z tego co widzę, to bardzo prężnie się rozwija, a z roku na rok dostępne są coraz to nowsze, innowacyjne produkty. Chociażby takie jak nowa odmiana nasion od https://www.syngenta.pl/ , czy ich produkty do ochrony roślin.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 18, 2018 10:05 


Góra
  
 
PostNapisane: Wt lip 10, 2018 08:43 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 29, 2017 19:15
Posty: 6
Własny biznes to na pewno spore wyzwanie i cała masa obowiązków. Nie wiem jak wy, ale ja szukam usprawnień wszędzie tam gdzie tylko jest możliwe. Znajoma polecała mi ostatnio ciekawy system CRM od https://nav24.pl/dynamics-365/ Dzięki takim systemom można bardzo łatwo zarządzać klientami i zamówieniami. W mojej branży to na pewno się przyda :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lip 16, 2018 11:31 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 20, 2017 00:00
Posty: 32
Do łatwiejsze zarządzania procesami w firmie często wystarczy inwestycja w oprogramowanie dla firm connecto które funkcjonuje zarówno w sektorze MŚP oraz większych przedsiębiorstwach. Wszystko zależy od tego jak duży masz zespół, w jaki sposób działacie oraz z czym jest problem. Wdrożenie takiego oprogramowania to gwarancja uporządkowania działań.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn sie 20, 2018 09:41 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 20, 2017 00:00
Posty: 32
:ugeek:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt sie 21, 2018 16:45 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 22, 2018 07:24
Posty: 79
Co sądzicie o przeprowadzeniu audytu sprawozdań finansowych? Czy robicie coś takiego u siebie, a jeśli tak, to czy przeprowadzacie to sami? Mnie przyszło do głowy, że jeśli sami to zrobimy, to taki audyt może nie być przeprowadzony należycie. Pomyślałam o firmie GLC http://www.glc.pl/audyt , która mogłaby wspomóc swoją wiedzą i doświadczeniem. Co Wy na to?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz sie 30, 2018 13:29 
Offline

Dołączył(a): Wt lis 21, 2017 20:33
Posty: 36
Popularne w ostatnim czasie są też systemy informatyczne. Mam tu na myśli wykorzystanie rozwiązań w zależności od branży. Tu na przykład oprogramowanie dla budownictwa albo produkcji czy handlu. Wszystko zależy od branży, ale generalnie systemy klasy DMS i ERP są chętnie wybierane przez właścicieli firm. Nad tym też możesz pomyśleć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz wrz 06, 2018 10:08 
Offline

Dołączył(a): So paź 07, 2017 05:44
Posty: 114
Nie wiem, czy rolnictwo to dobry pomysł na biznes, ale na pewno odpowiedź na to pytanie uzyskasz podczas Międzynarodowego Kongresu Biogospodarki . Rejestracji możesz dokonać tutaj https://elodzkie.pl/wydarzenia/kongres- ... -ebcl-2018 . Mnie interesuje to zagadnienie i na pewno się pojawię.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn wrz 17, 2018 07:17 
Offline

Dołączył(a): So cze 02, 2018 17:45
Posty: 6
Jeżeli myślicie o założeniu własnego biznesu to na pewno musicie także pomyśleć o działaniach reklamowych. Bez tego obecnie nie macie szans na sukces w biznesie. Zainteresujcie się tematem jakim jest pozycjonowanie stron ruda śląska Generalnie działania w internecie to dobry pomysł, a pozycjonowanie to na pewno jeden z lepszych :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn paź 08, 2018 07:51 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 01, 2018 14:11
Posty: 26
Rzeczywiscie bez reklamy ciężko o sukces w biznesie. Powinniście zastanowić się nad działaniami reklamowymi. Zainteresujcie się ofertą firmy https://papilioagency.com Proponują oni wynajem hostess i modelek idealnych właśnie pod wiele akcji promocyjnych


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N paź 28, 2018 22:38 
Offline

Dołączył(a): So mar 31, 2018 13:57
Posty: 142
Interesują Cię może różne rozwiązania dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać ze wszystkich opcji najlepiej, jak tylko potrafisz? Żaden kłopot, ponieważ tak naprawdę wystarczy zobaczyć tutaj jaka jest oferta. Mnie interesują boty, które usprawniłyby działanie mojej firmy w sieci.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 28, 2018 22:38 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL