Forum Miasta Steszew

Forum Steszew
Teraz jest Cz mar 28, 2024 08:49

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So sty 28, 2017 16:24 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 28, 2016 11:40
Posty: 7
Poszukuje opinii o wypożyczalni samochodów w Warszawie - http://www.vcentrum.pl/wynajem/ czy ktoś wypożyczał kiedyś tam auto?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 28, 2017 16:24 


Góra
  
 
PostNapisane: Śr lut 15, 2017 15:03 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 15, 2017 14:13
Posty: 5
bardzo mało jest takich wypożyczalni

You can see here


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn lut 20, 2017 14:09 
Offline

Dołączył(a): Pn lut 20, 2017 14:07
Posty: 1
A mnie się wydaje, że nie są takie wypożyczalnie potrzebne za bardzo ;)

_________________
Peelingi do ciała


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 13, 2017 12:24 
Offline

Dołączył(a): N lut 19, 2017 12:21
Posty: 6
Ja wypożyczam zawsze kiedy jestem zagranicą. Przeważnie jeśli jest to wymagane, czyt. brakuje mi pieniędzy, pomaga mi w tym pożyczka na dowód osobisty bez BIK. Zaciągam ją wtedy będąc w innym kraju przez internet, nie stawiając się w placówce pożyczkodawcy. Taka metoda jest moim zdaniem najlepsza.

Pozdrawiam serdecznie!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn cze 26, 2017 18:05 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 23, 2017 17:48
Posty: 244
Moim zdaniem wypożyczenie samochodu to świetne rozwiązanie na przykład wtedy, kiedy jedziemy na wakacje. Niektóre firmy, na przykład Fat Car z Poznania, oferują nie tylko krótkoterminowe wynajęcie samochodu, ale również na dłuższy okres czasu, sięgający nawet 365 dni. Auto u nich można sobie zarezerwować 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę ;) Do wyboru są oczywiście różne klasy i marki aut.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N lip 02, 2017 15:29 
Offline

Dołączył(a): Pn cze 26, 2017 13:49
Posty: 5
To kapitalne rozwiązanie. Nie wiem dlaczego tak mało ludzi z niego korzysta.

_________________
buty młodzieżowe damskie i męskie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 19, 2018 20:46 
Offline

Dołączył(a): So mar 31, 2018 13:57
Posty: 142
W Warszawie i Poznaniu jest wypożyczalnia http://4mobility.pl/ Korzystał ktoś może już z ich usług? Nie jest to taka zwykła wypożyczalnia, ponieważ ma usługę car sharing. Wiecie na czym ona polega? Między innymi na tym, że można wypożyczać samochód na minuty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lis 16, 2018 11:17 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2017 15:08
Posty: 258
Duży wybór zadbanych samochodów osobowych znajdziesz tutaj – https://carmines.pl/ . Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto im zaufać. Nie przepłacisz bo ceny oferują bardzo rozsądne. No i co dla mnie najważniejsze – mają dobre podejście do każdego klienta. Widać, że potrafią dopilnować każdego szczegółu i auta są zawsze idealnie przygotowane do bezpiecznej, komfortowej jazdy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr sie 14, 2019 19:55 
Offline

Dołączył(a): N lis 19, 2017 19:34
Posty: 33
Jeśli już wypożyczać samochód to z pewnego źródła, żeby mieć pewność, że otrzymany samochód będzie w pełni sprawny i bezpieczny. Jedną z takich wypożyczalni jest na przykład ta - https://www.fleetcorp.pl/modlin/. Oferuje ona dobre modele samochodów, które są komfortowe w użytkowaniu oraz wyposażone w ubezpieczenie. Dzięki temu bez obaw można jeździć samochodem do pracy czy na dłuższe wycieczki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz wrz 05, 2019 19:27 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 20, 2017 00:00
Posty: 32
Chyba nie jest tak źle, mniej to jest dobrych mechaników. Serwis Lamborghini czy ferrari to dopiero wyzwanie znaleźć. Nawet dl auta ze średniej półki czasem ciężko o dobrego mechanika, wiem to z własnego doświadczenia. Niestety wielu mechaników albo jest tak nieporadnych albo zwyczajnie im się nie chce naprawiać auta. Zawsze mnie to zastanawia jak to jest, że jedna rzecz może się psuć kilka razy pod rząd.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 05, 2019 19:27 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL