Forum Miasta Steszew

Forum Steszew
Teraz jest Cz mar 28, 2024 17:17

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn sty 28, 2019 23:33 
Offline

Dołączył(a): So paź 07, 2017 05:44
Posty: 114
Na pewno macie tak jak ja, że czasem Wasz samochód to Was wpędza w szał, nieprawdaż? Jedno naprawisz, co innego się psuje, a jeszcze gorzej, jak się okazuje, że masz problem z estetyką samochodu. Niby nie trzeba nic robić, no ale przecież jak to wygląda, nie? U mnie xenony wymagają aktualnie jakiejś pieszczoty. Chyba zamówię im tu http://www.xenon24.eu/ jakiś mały pakiet.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 28, 2019 23:33 


Góra
  
 
PostNapisane: Pt lut 15, 2019 13:31 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 04, 2018 15:23
Posty: 30
Ostatnio znajomy mi doradził, żebym sprawdziła w aucie amortyzatory. Szczerze przyznam, że nie poznałam, że jest w nich jakaś usterka. Faktycznie jak jeździłam, to samochód mi lekko podskakiwał, co mnie czasem denerwowało. W rezultacie udałam się do fachowca. Okazało się, że potrzebny jest zakup nowej części i najlepiej jakbym zamówiła w tym sklepie amortyzatory24.com . Mają ofertę wyłącznie oryginalnych produktów w całkiem niskich cenach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 16, 2019 13:48 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 23, 2017 17:48
Posty: 244
Najgorzej to chyba jest wtedy, kiedy samochód odmawia posłuszeństwa na środku drogi. Na szczęście zawsze wtedy można wezwać pomoc drogową. Ja ostatnio jak byłam w Piotrkowie Trybunalskim, musiałam zadzwonić po https://pomocdrogowapiotrkowtryb.pl/, bo właśnie moje auto odmówiło posłuszeństwa i za nic nie mogłam go uruchomić ;/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt paź 01, 2019 19:52 
Offline

Dołączył(a): Wt lis 21, 2017 20:33
Posty: 36
Skąd ja to znam, a ile szukałem dobrego mechanika, który jest w stanie naprawić moje auto. Po dość długich poszukiwaniach znalazłem odpowiedni serwis ferrari Alda Motors, który zajmuje się autami tej klasy. Odkąd korzystam z ich usług to jakoś dziwnym trafem moje auto się nie psuje, usterki nie powracają po paru tygodniach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn paź 28, 2019 19:53 
Offline

Dołączył(a): So mar 10, 2018 18:08
Posty: 39
My na szczęście nie posiadamy własnego samochodu, dlatego nie musimy martwić się takimi rzeczami. Kiedy potrzebny jest nam samochód zawsze możemy go wypożyczyć - https://www.fleetcorp.pl/lublin/. Wtedy mamy pewność, że auto będzie po przeglądzie, z ważnym ubezpieczeniem i że jeśli coś się z nim stanie to możemy liczyć na auto zastępcze. To sprawia, że mamy znacznie mniej problemów jeśli chodzi o samochód, a zawsze mamy się czym dostać na urlop.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 28, 2019 19:53 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL