Forum Miasta Steszew

Forum Steszew
Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:50

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sty 03, 2019 20:27 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2017 15:08
Posty: 258
Dobieracie krem do wieku skóry? Są kremy przeznaczone dla osób w różnym wieku, ale ja w ogóle nie zwracam na to uwagi. Myślę, że te mocniejsze będą lepiej działały. Używam kremów przeciwzmarszczkowych od kilku lat i na razie jest ok, ale poczytałam trochę artykułów i teraz trochę się martwię, że z czasem przestaną na mnie działać, bo nie dobierałam ich do wieku. Dlatego zastanawiam się nad kupnem właściwego kremu przeciwstarzeniowego Calluna Medica. Co myślicie ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 03, 2019 20:27 


Góra
  
 
PostNapisane: Pt mar 22, 2019 11:30 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 23, 2017 17:48
Posty: 244
Ja ostatnio za namową koleżanki kupiłam sobie krem https://genactiv.eu/colostrigen-r zawierający colostrum. Na początku trochę sceptycznie do niego podchodziłam, ale już pod dwóch tygodniach zauważyłam pierwsze pozytywne efekty. Twarz jest zdecydowanie gładsza i miękka w dotyku, a cera wygląda na promienną i zdrową :) Warto było kupić ten produkt :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz kwi 25, 2019 07:48 
Offline

Dołączył(a): So lut 24, 2018 21:39
Posty: 35
Nie wiem jak wy, ale ja na dniach planuję wizytę w aptece Ziko https://www.ziko.pl/trzemeszno-apteki-d ... iewicza-2/ . Od koleżanki slyszałam, że jest to jedna z niewielu aptek, gdzie jest ogromny wybór dermokosmetyków do wszystkich rodzajów cery. Ja akurat od lat zmagam się z tłustą cerą, także mam nadzieję, że kosmetyki zakupione w aptece mi pomogą.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So lut 01, 2020 14:05 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 07, 2017 14:51
Posty: 100
A kojarzycie może jakiś konkretny krem do bardzo suchej skóry ? Niedawno natknęłam się na informacje, odnośnie tego, że bardzo pomaga w jej nawilżeniu i przywróceniu dobrej kondycji. Może więc warto sięgnąć po ten produkt, jak uważacie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt cze 11, 2021 12:36 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 04, 2018 15:23
Posty: 30
Ja to różne kremy sobie kupuję ale chyba zacznę stosować jakieś nowe dobrej jakości produkty. Widziałam na stronie Kosmetyki magnezowe , które chciałabym zacząć używać do ciała. Jakoś brakuje mi energii i ciągle jestem zmęczona. A ta seria podobno działa zbawiennie. Zacznę się kąpać w specjalnej soli Epsom i korzystać z dobrodziejstw żelu i olejku magnezowego.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz gru 16, 2021 09:01 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 19:35
Posty: 27
Dobry krem, ogólnie kosmetyki to fajny pomysł na prezent dla każdej kobiety. Jak nie macie właśnie pomysłu co kupić drugiej osobie to mogą to być kosmetyki. Ja mam taki pomysł na prezent dla mamy na święta. Nawet wiem jakich marek używa najczęściej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 16, 2021 09:01 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL