Forum Miasta Steszew

Forum Steszew
Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:50

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bielizna
PostNapisane: Wt mar 27, 2018 16:09 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 18:59
Posty: 43
Witam,
w jakich sklepach najczęściej kupujecie swoją bieliznę? Przyznam się, że ja póki co jeszcze nie mam żadnego przykładowo w internecie ulubionego sklepu bieliźnianego. Chociaż nie powiem, bo mam teraz jeden na oku sklep nazywa się Gaia, słyszeliście o nim?
Właśnie przeglądałam ostatnio u nich biustonosze i zauważyłam, że oferty mają naprawdę kuszące. Tak myślę czy nie kupić sobie biustonosza, któregoś z tych https://www.gaia.com.pl/biustonosz/semi-soft.html . A wy gdzie robicie takie zakupy?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 27, 2018 16:09 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Bielizna
PostNapisane: Wt maja 01, 2018 00:10 
Offline

Dołączył(a): So mar 31, 2018 13:57
Posty: 142
Mieliście okazje składać już zamówienie na stronie kinga.com.pl/biustonosze ? Trafiłam tutaj przypadkiem, bo znajoma coś wspominała o tej stronie. Mają bardzo fajne modele i super ofertę. Muszę posprawdzać rozmiary, bo chyba sobie coś zamówię.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bielizna
PostNapisane: Cz lip 26, 2018 15:25 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 23, 2017 17:48
Posty: 244
Ja często bieliznę kupuję "przy okazji" :) Ostatnio na przykład, robiąc zakupy w sklepie internetowym https://born2be.pl/ kupiłam sobie również kilka par rajstop, bo akurat były na wyprzedaży i miały naprawdę atrakcyjną cenę. Ogólnie to kupowałam tam sukienkę na wesele, więc rajstopy w sumie też były jak znalazł ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bielizna
PostNapisane: Pt sie 03, 2018 07:28 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 20, 2017 00:00
Posty: 32
Z tego co kojarzę to fajne ciuchy i niedrogie ma KIK to zobacz ich ofertę. Swoją drogą tu masz artykuł http://www.nslowo.pl/ladnie-tanio-i-mod ... pca-w-kik/ akurat z lipca, ale myślę że zbyt dużo się nie zmienia więc pewnie większość ubrań będzie jeszcze dostępna. Zawsze dobrze zobaczyć co mają niż potem żałować :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bielizna
PostNapisane: Pn wrz 24, 2018 16:10 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2017 15:08
Posty: 258
A kto lubi chodzić w gorsetach ? Bo ja lubię, ale nie za często. Mam kilka gorsetów, ale szukam czegoś na noc w 10 rocznice ślubu :wink: . Może też szukacie ? Jeśli tak to sprawdź gorsety na Ceneo fajne mają do wyboru. Mi póki co spodobał się czerwony :D ciekawe jaką będzie miał minę mój mąż jak mnie w nim zobaczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bielizna
PostNapisane: Pn gru 10, 2018 14:06 
Offline

Dołączył(a): Wt lis 21, 2017 20:33
Posty: 36
Zobacz sobie jeszcze na gazetkonosz.pl jak można sobie zaplanować zakupy oraz w jaki sposób porównać z innymi produktami. Na Zobacz co oferuje nowa gazetka lidl czasami są nowości związane z bielizną. Warto mieć na uwadze takie sklepy i śledzić prowadzone promocje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 10, 2018 14:06 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL