Forum Miasta Steszew

Forum Steszew
Teraz jest Pt kwi 26, 2024 01:08

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn paź 10, 2016 13:14 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2016 13:12
Posty: 1
Czy stosuje ktoś serię nawilżającą kosmetyków z Ziaja z olejkiem z pestek winogron?

Jesli tak, to podzielcie się wrażeniami i opiniami?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 10, 2016 13:14 


Góra
  
 
PostNapisane: Pn mar 26, 2018 09:49 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 18:59
Posty: 43
Nie ja jeszcze nie stosowałam. Teraz planuję wypróbować z drogerii Puderek maseczki do twarzy https://puderek.com.pl/azjatyckie-kosme ... -23-g.html . Słyszałam, że dobrze nawilżają i odżywają cerę. W dodatku kwas hialuronowy, który jest w składzie zapobiega powstaniu zmarszczek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So mar 31, 2018 16:11 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 22, 2018 07:24
Posty: 79
Używaliście ZMYSŁOWE OLEJKI Multifazowy olejek do ciała NAWILŻENIE? To produkt firmy Bielenda, zatem chyba specjalnie Was namawiać do wypróbowania nie muszę. Zawiera w sobie olejki czarnej porzeczki i marula. Jest idealny dla skóry przesuszonej i wymagającej nawilżenia. Pachnie bajecznie, jeszcze długo po uzyciu czuje się zapach kwiatów frangipani.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt kwi 24, 2018 15:05 
Offline

Dołączył(a): So mar 10, 2018 18:08
Posty: 39
Kosmetyki nawilżające są bardzo ważne, bo dzięki nim skóra nie sprawia problemów, nie łuszczy się i jest odpowiednio elastyczna. Szczególnie ważne jest to w okresie ciąży, kiedy skóra ulega rozciągnięciu (http://rust.phorum.pl/viewtopic.php?f=6&t=607&p=2374#p2374). Wtedy musi być traktowana specjalnymi balsamami, które zapobiegną powstawaniu rozstępów.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lip 18, 2018 05:55 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2017 15:08
Posty: 258
Na Ziaję mam uczulenie, zresztą jak na wszystkie inne znane firmy. W końcu zrezygnowana zaczęłam ponownie szperać w Internecie, gdyż mam strasznie problemy z przebarwieniami na skórze twarzy. Trafiłam na maseczkę na przebarwienia marki Calluna Medica i muszę przyznać, że widzę poprawę. Mają także maseczki na inne problemy skórne twarzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr lip 18, 2018 09:22 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 23, 2017 17:48
Posty: 244
Jeśli natomiast chodzi o pielęgnację suchej skóry u najmłodszych dzieci, to polecam produkty marki Mustela, dokładnie te ze strony https://www.mustela.pl/product/nasze-produkty/skora-sucha. Sa naprawdę warte swojej ceny, nie podrażniają delikatnej skóry dziecka i doskonale radzą sobie z jej przesuszeniem. Znajdziecie tam między innymi olejek do kąpieli, mydło, żel, balsam oraz krem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 18, 2018 09:22 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL