Forum Miasta Steszew

Forum Steszew
Teraz jest Cz mar 28, 2024 09:42

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt paź 13, 2015 12:39 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 13, 2015 12:38
Posty: 47
Jaki waszym zdaniem jest najlepszy krem przeciw zmarszczkom? Ja sama stosuje te od chantarelle. Wy także? Dosyć długo zmieniałam, zanim trafiłam akurat na ten po którym widziałam realne efekty?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 13, 2015 12:39 


Góra
  
 
PostNapisane: Śr sie 24, 2016 11:50 
Offline

Dołączył(a): Śr sie 24, 2016 11:43
Posty: 4
Nie wiem, jaki krem jest najlepszy, natomiast ja bardzo sobie cenię produkty Farmony. Nie ma w ich składzie zbyt wiele chemii, dużo naturalnych składników, a przy tym cena naprawdę korzystna w porównaniu z wieloma innymi markami, za które po prostu przepłaca się. Z Farmony dobre też są kremy pod oczy http://farmona.pl/promowane-produkty/kremy-pod-oczy-pl/ - przede wszystkim dość delikatne i nie podrażniają wrażliwej skóry pod oczami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt mar 06, 2018 11:22 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2017 15:08
Posty: 258
Całe szczęście że na razie nie musze używac takich kremów, ale pewnie w przyszłości mnie to nie ominie. Ale zawsze dbam o cerę twarzy by była zawsze nawilżona i oczyszczona, tym bardziej trzeba zadbać po zimie. I od jakiegoś czasu zastanawiam się nad maskami w płacie Mizon które widziałam w sklepie kosmetycznym online https://puderek.com.pl/109_mizon . Czy one sa faktycznie dobre i warto je kupić ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr mar 07, 2018 14:46 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 07, 2018 14:36
Posty: 3
A jaki polecicie krem dla 30+ w 100% naturalny?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr mar 14, 2018 11:51 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 23, 2017 17:48
Posty: 244
Moja mama używa kremów z kolagenem marki Oriflame i jest bardzo zadowolona. Na https://pl.oriflame.com/ możecie sobie przejrzeć pełną ofertę tej firmy, akurat jeśli chodzi o kosmetyki przeciwstarzeniowe, to jest ona bardzo szeroka. Bardzo dużym plusem jest to, że w przypadku Oriflame bardzo wysoka jakość i naturalny skład kosmetyków idą w parze z niewysoką ceną, co tak naprawdę bardzo rzadko się zdarza w przypadku innych firm ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N gru 09, 2018 12:01 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 04, 2018 15:23
Posty: 30
Dla mnie idealnie sprawdza się naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy Calluna Medica. Zawiera aktywne składniki takie jak arktyczna róża, kawior, szarotkę alpejską i wino lodowe. Po użyciu tego kosmetyku moja cera jest gładka, miękka i zdrowo odżywiona. Troszkę sceptycznie podchodziłam przed zastosowaniem kremu, ale przekonała mnie, do tej cudownej marki Wiktoria Omyła, która w internecie ją reklamuje. Teraz wszystkie produkty są po dużo niższych cenach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 09, 2018 12:01 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL