Forum Miasta Steszew

Forum Steszew
Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:38

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr lut 21, 2018 17:14 
Offline

Dołączył(a): So paź 07, 2017 05:44
Posty: 114
Są różne szkolenia i kursy, które naprawdę warto zrobić. Moim zdaniem bardzo interesującą formą rozwoju osobistego jest propozycja od Szkoły Trenerów STER http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog . Pracownicy uczą, jak zostać trenerem personalnym, jak prowadzić ciekawe szkolenia oraz pracować z ludźmi. Otrzymany certyfikat trenerski uprawnia do uczenia innych i prowadzenia ich na ścieżce kariery zawodowej. Ja jestem takim szkoleniem zainteresowana, a Wy?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 21, 2018 17:14 


Góra
  
 
PostNapisane: So mar 10, 2018 09:48 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 07, 2017 14:51
Posty: 100
Jak dla mnie bardzo fajnym szkoleniem na pewno byłoby takie, umożliwiające zostanie trenerem osobistym. O takim zajęciu myślę już od dawna, a co więcej nawet znalazłam sobie już fajną aplikację gymgang.co , niezwykle przydatną w tym zawodzie. Pomaga ona zorganizować pracę, czy rozplanować treningi dla konkretnych osób, a nawet umożliwia dostanie się do grona najlepiej ocenianych trenerów personalnych w kraju.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N mar 11, 2018 14:29 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 01, 2017 15:08
Posty: 258
L:)))))))


Ostatnio edytowano Wt paź 12, 2021 11:37 przez magnolia, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N kwi 22, 2018 12:07 
Offline

Dołączył(a): So mar 31, 2018 13:57
Posty: 142
Macie link do szkolenia, które mi się bardzo podoba i zacznę się nim chyba coraz bardziej interesować. Pojedziemy na takie szkolenie wspólnie z dziewczynami, aby nasz salon na wiosnę i lato mógł pochwalić się nowościami. Klienci bardzo to u nas lubią i bardzo chętnie korzystają z takich szkoleń. Każda klienta liczy na to, że nowe zabiegi jeszcze bardziej poprawią ich wygląd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So cze 30, 2018 14:09 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 22, 2018 07:24
Posty: 79
Pogadajcie z własnym pracodawcą, moze on Was spróbuje przeszkolić. Pracodawcy maja na to fundusze najczesciej, musza tylko widzieć checi ze strony pracowników. Moze jakies szkolenie wyjazdowe, na przykład do Gdańska. Organizacja eventów w Gdańsku zajmuje się firma http://eventconcept.pl/pl/organizacja-imprez.html W razie pytań, dzwońcie, są bardzo mili i nieźle przygotowani do swojej pracy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N wrz 02, 2018 06:46 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 23, 2017 17:48
Posty: 244
Jeśli chodzi o szkolenia specjalistyczne z różnych branż, to ja uważam, że powinien je zapewniać pracodawca. Jest dziś wiele firm szkoleniowych, na przykład firma J.G.Training z Warszawy, które organizują takie szkolenia dla pracowników, zarówno otwarte, jak i zamknięte. Z ich pełną ofertą można się zapoznać na stronie internetowej https://www.jgt.pl/. Sządzę, że warto, bo im lepiej będą wykwalifikowani pracownicy, tym firma będzie sprawniej funkcjonowała :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt kwi 19, 2019 08:00 
Offline

Dołączył(a): So lut 24, 2018 21:39
Posty: 35
Obecnie jest tyle tych szkoleń, że naprawdę jest w czym wybierać. Można wybrać szkolenie rozwijające nasze pasje, czy też takie szkolenia jakie ja wybieram - czyli takie, które przydają mi się w pracy. Teraz wybieram się do Poznania na szkolenie z Excela. Zamierzam skorzystać z oferty https://calculatic.pl/kursy-excel/poznan , ale gdyby ktoś z was był zainteresowany, to w swojej ofercie mają też szkolenia online.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 19, 2019 08:00 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL